• Sıkça Sorulan Sorular
  • 0(216) 643 00 60
  • en yakın eczane EN YAKIN ECZANE
nutraxin eczanelerde Eczanelerde

Ar-Ge Tasarım Merkezleri Ödülü

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk ÖZLÜ’nün katılımı ile "6. Özel Sektör Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri Zirvesi" gerçekleştirildi. ATO Congresium’da düzenlenen zirvenin açılış konuşmasını yapan Bakan Özlü, Ar-Ge ve tasarımın dijital dönüşüm sürecinin anahtar kavramları olduğunu dile getirerek,

Nutraxin Standı Cosmoprof Worldwide Bologna'da!

50 yılı aşkın süredir, profesyonel güzellik sektörü için kozmetik ve sağlık endüstrisinde uluslararası bir etkinlik platformu olan Cosmoprof Worldwide Bologna,15-18 Mart 2018 tarihleri arasında İtalya'da gerçekleşti.

 

Dünya’nın en büyük fuar organizasyonlarından biri olan Cosmoprof Bologna da Nutraxin standımızı Amerika, Avrupa, Asya ve Ortadoğu’ dan birçok katılımcı ziyaret etti. Markamızın özellikle hammadde, ambalaj ve içerik kalitesinin yüksekliği birçok ziyaretçimizin dikkatini çekti.

Nutraxin yurtdışında da çok hızlı bir şekilde büyümeye devam ediyor.

Mardin Tarih Kültür Turu - Haberler

Nutraxin, Türkiye'deki değerli 60 eczacının katılımı ile Mardin gezisi düzenledi. Kültür ve tarih gezisinde, eczacıları kısa süreli de olsa iş temposu ve stresinden uzak tuttu. Gezide farklı dini inanışlar paralelinde sanatsal açıdan da tarihi değeri olan camiler, türbeler, kiliseler ve manastırlar gezildi.

Sportif Rehabilitasyon 2018 - Haberler

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Sportif Rehabilitasyon Sempozyumu 23-24 Şubat 2018 tarihleri arasında Swissotel The Bosphorus İstanbul’da gerçekleşti.