• Sıkça Sorulan Sorular
  • 0(216) 643 00 60
  • en yakın eczane EN YAKIN ECZANE
nutraxin eczanelerde Eczanelerde

Misyonumuz Ve Vizyonumuz

Neden Nutraxin?

Misyonumuz

Nutraxin, sağlıklı ve kaliteli yaşamı desteklemeyi amaçlar. İşte bu nedenle güçlü bilimsel birikimini, her zaman daha iyisini üretmek için kullanır. Güvenilir, etkili , yenilikçi ve kaliteli ürünleri ile sağlıklı yaşam konseptinde en iyi olma yolunda ilerler.

Vizyonumuz

Nutraxin bilim, yenilik ve kaliteyi birleştirdiği ürün gamı ile Dünya çapında bir marka olmayı hedefler.

Güvenilir; Global lider tedarikçilerinden sağlanan yüksek kalitede hammaddeler kalite kontrol testlerine tabi tutulduktan sonra, GMP ve HACCP standartlarında üretim yapılmaktadır.
Kaliteli; Hammadde temininden son tüketiciye kadar olan tüm süreçlerde, kaliteyi garanti etmektedir. Ambalajlarda amber renkli cam şişe, metal kapak ve sızdırmaz conta kullanımı ile ışığa, ısıya ve neme karşı ürünlerin stabilitesini garanti eder. Nutraxin ürünleri ISO 22000, Helal ve Kosher sertifikalarına sahiptir.
Yenilikçi; Hep daha iyiye ulaşmak ve gücünü doğadan alan kaliteli, etkin ürünler geliştirebilmek için inovatif yaklaşım ile çalışmalarını sürdürür.
Bilimsel; Ar-Ge merkezi lisansına sahip laboratuvarında uzman kadrosu ile bilimsel komisyonlarca önerilen en uygun formülasyonları hazırlar.
Yüksek Etkili; Standardize ekstrelerin kullanımı ile sürdürülebilir ve güçlü bir etki hedeflenmektedir. Standardize ekstre tercihi ile her tablette eşit oranda aktif madde içeriğine sahiptir.


Tedarikçiler

Kalite Belgelerimiz

Biota Laboratuarları Hakkında

Biota Laboratuvarları kurulduğu günden itibaren bitki uzmanlığıyla geliştirdiği ürünler ile dünya markaları yaratma hedefinde hızla ilerlemekte, sağlık ve güzellik sorunlarına etkin ve uzun vadeli bitkisel çözümler üretmektedir.

İnovatif, kalitesi ve etkinliği kanıtlanmış, gücünü doğadan alan ürünler geliştirmeyi amaçlayan Biota Laboratuvarları bulunduğu pazarlarda lider, dünyada da kabul gören markalara sahiptir.

Biota Laboratuvarları tarafından üretilen ürünler, Türkiye’nin seçkin üniversiteleri ile ortaklaşa yürütülen klinik testlerin ardından, dünyanın önde gelen bağımsız laboratuvarları tarafından yapılan klinik testlerle de etkinlik ve güvenlilik testlerinden geçmektedir.

Yenilikçi ürünleriyle sağlık ve güzelliği bir arada sunan Biota Laboratuvarları, doğanın sınırsız yararını sunduğu bitkilerle en son teknolojiyi titizlikle bir araya getirmektedir.

Biota Laboratuvarları 3.200’ü endemik olmak üzere 10.000 kadar bitki türü ile dünyanın en zengin floralarından birine sahip olan Anadolu’nun bu muhteşem gücünü insan sağlığının kullanımına sunmaktadır.

Ürünlerini geçmişten günümüze gelen bilgi birikiminin yüksek teknolojiyle birleşmesi sonucu başta ABD, Brezilya, Almanya, Polonya, Azerbaycan olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki tüketicilerle buluşturmaktadır.

Biota Laboratuvarları, BIODER, BIOXCIN, NUTRAXIN ve BIOBABY ile Türkiye çapında 24.000’den fazla eczanede yer almaktadır.

Her kesimden tüketicinin farklı ihtiyaçlarına, farklı satış noktalarında çözüm götüren Biota Laboratuvarları tamamen bitkisel ve doğal çözüm sunarak sektörde liderliğini koruyor.

Ürünlerinin kalitesinde ve faaliyetlerinin her aşamasında mükemmeli yakalamayı hedefleyen Biota Laboratuvarları, bilimsel tabanlı AR-GE çalışmaları ile teknoloji ve doğayı buluşturarak tüketicilerin çeşitli beklenti ve ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunuyor.

Her ay yüzlerce deney yapılan AR-GE laboratuvarlarında çalışma prensipleri arasında  kaliteli, yenilikçi bir bakış açısı ve bitkiselliğe verilen önem yer almaktadır. 

Tüm ürünlerini uzun süren AR-GE çalışmaları sonucunda piyasaya sunan Biota Laboratuvarları, AR-GE çalışmalarına her yıl yüksek bütçeler ayırıyor.

Bu sayede, henüz kullanılmayan pek çok endemik bitkinin insan sağlığı ve güzelliği üzerindeki etkilerinin de araştırılması hedefleniyor.