• Sıkça Sorulan Sorular
  • 0(216) 643 00 60
  • en yakın eczane EN YAKIN ECZANE
nutraxin eczanelerde Eczanelerde

Ar-Ge Tasarım Merkezleri Ödülü

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk ÖZLÜ’nün katılımı ile "6. Özel Sektör Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri Zirvesi" gerçekleştirildi. ATO Congresium’da düzenlenen zirvenin açılış konuşmasını yapan Bakan Özlü, Ar-Ge ve tasarımın dijital dönüşüm sürecinin anahtar kavramları olduğunu dile getirerek,

Nutraxin Standı Cosmoprof Worldwide Bologna'da!

50 yılı aşkın süredir, profesyonel güzellik sektörü için kozmetik ve sağlık endüstrisinde uluslararası bir etkinlik platformu olan Cosmoprof Worldwide Bologna,15-18 Mart 2018 tarihleri arasında İtalya'da gerçekleşti.

 

Mardin Tarih Kültür Turu - Haberler

Nutraxin, Türkiye'deki değerli 60 eczacının katılımı ile Mardin gezisi düzenledi. Kültür ve tarih gezisinde, eczacıları kısa süreli de olsa iş temposu ve stresinden uzak tuttu. Gezide farklı dini inanışlar paralelinde sanatsal açıdan da tarihi değeri olan camiler, türbeler, kiliseler ve manastırlar gezildi.

Şehir turunda yapılan gezi boyunca Derülzaferan Manastırı, Kırklar Kilisesi, Ulu Cami, Dara Anıtları, Mardin Müzesi, şehre adeta bir müze kenti özelliğini veren dantel gibi işlenmiş Mardin evleri ve dar sokakları unutulmayacak anılar yaşattı. Geleneksel Mardin mutfağının en iyi örneklerinin sunulduğu ve bu yemeklere uyum sağlayan mistik havasıyla etkileyici 19 YY. motifleri taşıyan Mezapotamya Ovası manzarası eşliğinde Cerciş Murat Konağı'nda sıra gecesi ve Antik Sur'da verilen akşam yemekleri ise eczacılara keyifli iki gece yaşattı.

Mardin'de mutlaka alınması gerekenlerin başında olan dünyaca ünlü gümüş işleme sanatı Telkari örnekleri, Bıttım Sabunu ve el yapımı Süryani Şarapları gibi güzel hatıralardan oluşan alışverişler yapıldı. Mardin turu Nutraxin ürün eğitimi ile son buldu.

 

 

Sportif Rehabilitasyon 2018 - Haberler

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Sportif Rehabilitasyon Sempozyumu 23-24 Şubat 2018 tarihleri arasında Swissotel The Bosphorus İstanbul’da gerçekleşti.